Pictogram van programma: Bridge-Score

Bridge-Score voor iPhone

  • Betaling
  • 4.8
  • 6
  • V9.4
Download voor iPhone

Bekijk een advertentie en download gratis

Een volledig versieprogramma voor iPhone, door C. Pruim.

Bridge-Score

is een volledige versie van een spel voor iPhone, behorend tot de categorie 'Games' .

Meest gekozen alternatief

Over Bridge-Score voor iPhone

Deze app is op 14 februari 2019 op Softonic gepubliceerd en we hebben nog niet de gelegenheid gehad om deze te controleren.

We moedigen u aan om het te proberen en een opmerking achter te laten of het op onze website te waarderen. Dit zal de rest van onze gebruikers enorm helpen!

Bridge-Score vereist iOS 12.1.2 en hoger. De huidige versie van het programma is 6.7 en je kunt het krijgen in het Duits, Frans en Zweeds.

 0/2

Specificaties van de app"

Ook beschikbaar voor andere besturingssystemen


Pictogram van programma: Bridge-Score

Bridge-Score voor iPhone

  • Betaling
  • 4.8
  • 6
  • V9.4
Download voor iPhone

Bekijk een advertentie en download gratis


Beoordelingen about Bridge-Score

Heeft u geprobeerd Bridge-Score? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Beoordeling toevoegen

Misschien interesseert je ook

Verken Apps

Nieuwste artikelen

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.
Softonic

Is Bridge-Score veilig?

Scan resultaat: Schoon

Deze applicatie is rechtstreeks beschikbaar in de officiële App Store. Aangezien de officiële app-winkels hun eigen strenge beveiligingsnormen en beoordelingsprocessen handhaven, vertrouwen we op hun betrouwbare distributieplatform in plaats van aanvullende scans uit te voeren. U kunt met vertrouwen downloaden, wetende dat het rechtstreeks van een geverifieerde bron komt.

  • Virus vrij
  • Spyware vrij
  • Malware vrij
Aangemeld bij Softonic als